Ana Sayfaya Git

Bartın Olay Reklam

Bartın Olay Reklam

Reklam-Tanıtım

 

Reklam/Sponsorluk/İşbirliği

Çağımızın en etkili iletişim araçlarından birisi olan internet haberciliğinde hızlı ve doğru haber ilkesiyle yayın hayatını sürdüren Bartın Olay, günden güne başarı ivmesini arttırarak Bartın’ın en çok takip edilen haber sitelerinden biri olma başarısını elde etti. 2008 yılında kurulan bartinolay.com haber sitesinde banner reklamları, basın bültenleri ve tanıtım yazıları yayınlıyoruz.

Reklam Çözümleri

Advertorial Reklam- Tanıtım Yazısı

Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Bartın Olay’da yayınlayarak ve linklerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak okuyuculara ulaştırıyoruz.

Banner Reklamı

Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği Bartın Olay’da banner reklamları vermekten geçiyor. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda görünmesi ve kendi sitenize bağlantı oluşturulmasıdır. Sitemizde 50’e yakın banner reklam alanı mevcuttur.

Banner reklamlar ana sayfada yayınlanır. Yazıları okuyan herkes tarafından görünür.

Reklam için bize ulaşın!

Bartın Olay’da reklam ve tanıtım hizmetleri hakkında bilgi almak için bartinolay@gmail.com adresinden ve 0533 6324115 nolu telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

bartın olay ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

DİĞER HİZMETLER
Tasarım-Yazılım: Olay Medya